Notification Message (2.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: Authored on
eo: Verkita je

en: - All -
eo: - Ĉio -
