Notification Message (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Global
fi: Yleinen

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.
