Notification Message (2.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: View
fil: Tingnan

en: - Select -
fil: - Pumili -
