Notification Message (2.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: View
ms: Pandangan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Other
ms: Lain-lain

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: - All -
ms: - Semua -
