Notification Message (2.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: Authored on
nn: Skrive

en: - All -
nn: - Alle -
