Notification Message (2.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Data type
ro: Tip de date

en: Conditions
ro: Condiții

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Identifier
ro: Identificator

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: - All -
ro: - Toate -

en: The time that the node was last edited.
ro: Momentul în care nodul a fost editat ultima dată.
