Notification Message (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Data type
ru: Тип данных

en: Conditions
ru: Условия

en: Authored by
ru: Автор

en: Other
ru: Другое

en: Notification messages
ru: Текст уведомлений

en: Authored on
ru: Создан в

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Changed
ru: Изменение

en: Add type
ru: Добавить тип

en: Global
ru: Глобальный

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: - All -
ru: - Все -

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: The time that the node was last edited.
ru: Время последнего редактирования материала.
