Notification Message (2.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Data type
uk: Тип даних

en: Conditions
uk: Умови

en: Authored by
uk: Автор

en: Other
uk: Інше

en: Notification messages
uk: Текст повідомлень

en: Authored on
uk: Створено

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Changed
uk: Змінено

en: Add type
uk: Додати тип

en: Global
uk: Глобальне

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: - All -
uk: - Усе -

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: The time that the node was last edited.
uk: Час останнього редагування матеріалу.
