Notification Message (2.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Add type
eu: Gehitu mota

en: Global
eu: Globala

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: - All -
eu: - Dena -
