Notification Message (2.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Global
lv: Globāls

en: Identifier
lv: Identifikators

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: - All -
lv: - Visi -
