Notification Message (2.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
