Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Changed
cs: Změněno

en: Add type
cs: Přidat typ

en: Global
cs: Globální

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: - All -
cs: - Vše -

en: The time that the node was last edited.
cs: Čas, kdy byl uzel naposledy upraven.
