Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Conditions
ca: Condicions

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Changed
ca: Canviat

en: Identifier
ca: Identificador

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: - All -
ca: - Tot -

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.
