Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: View
sq: Shfaq

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më
