Notification Message (8.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
