Notification Message (8.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Conditions
oc: Condicions

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Other
oc: Autre

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Identifier
oc: Identificant

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: - All -
oc: - Tot -
