Notification Message (8.x-1.0-rc4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: View
is: Vís

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: Authored on
is: Skrivað tann
