Notification Message (8.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
