Notification Message (8.x-1.0-rc4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Other
ug: باشقا

en: - All -
ug: ھەممىسى
