Notification Message (8.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Conditions
et: Tingimused

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Global
et: Globaalne

en: Identifier
et: Identifikaator

en: - Select -
et: - Vali -

en: - All -
et: - Kõik -

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.
