Notification Message (8.x-1.0-rc9) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Conditions
mr: अटी

en: Authored by
mr: लेखक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
