Notification Popin (1.1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
