Notification Popin (1.1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
