Notification Popin (1.2.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:
