Notification Popin (1.2.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: notifications
lt: pranešimai
