Notification Popin (1.2.1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Utility
fr: Utilité

en: Created
fr: Créé

en: Roles
fr: Rôles

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
