Notification Popin (1.0.0) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Roles
de: Rollen

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: notification
de: Benachrichtigung

en: notifications
de: Benachrichtigungen

en: Administer notifications
de: Benachrichtigungen verwalten

en: Add notification
de: Benachrichtigung hinzufügen
