Notification Popin (1.2.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Notifications
he: הודעות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: notifications
he: התראות
