Notification Popin (1.2.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Roles
nl: Rollen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Notification
nl: Melding

en: notification
nl: notificatie

en: notifications
nl: notificaties

en: Administer notifications
nl: Meldingen beheren

en: Add notification
nl: Melding toevoegen
