Notification Popin (1.2.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Roles
tr: Roller

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti
