Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings
