Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: About
ca: Detalls
