Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Connect
el: Σύνδεση

en: About
el: Περί
