Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Enabled
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: API Key
es: Clave API

en: Channel
es: Canal

en: Connect
es: Conectar

en: About
es: Acerca de

en: Disconnect
es: Desconectar

en: Initializing...
es: Inicializando...

en: Notification Types
es: Tipos de Notificación
