Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: About
et: Programmist
