Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: About
fa: درباره
