Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
is: Tekna hald

en: Unsubscribe
is: Avlýs hald

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: About
is: Um
