Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Channel
fr: Canal

en: Connect
fr: Connexion

en: About
fr: À propos

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: Error: @message
fr: Erreur : @message
