Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Channel
hu: Csatorna

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: About
hu: Leírás

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
