Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
