Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Channel
it: Canale

en: About
it: Informazioni
