Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
