Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо
