Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: API Key
ru: Ключ API

en: Channel
ru: Канал

en: About
ru: Информация

en: Initializing...
ru: Запуск…

en: Not connected
ru: Не подключено
