Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Channel
sv: Kanal

en: About
sv: Om

en: Disconnect
sv: Koppla från
