Notification Server (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
