Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
