Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Channel
cs: Kanál

en: About
cs: Popis
