Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: API Key
da: API-nøgle

en: About
da: Om
