Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz
